Ліжко односпальне Асторія-2
Односпальне ліжко з основою під матрац виготовлений з гарного, сучасного ламінованого ДСП товщиною 16 мм Ліжко Асторія доставляються в розібраному вигляді, в комплекті є уся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Матрац не входить у вартість.
Розміри:
Довжина ― 1930 мм
Ширина — 852 мм
Висота ― 740 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм
Колір корпусу і фасадів:
![]() |
![]() |
|
Венге темний + Дуб молочний |
Дуб сонома + Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб трюфель |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 193 см |
| Ширина ліжка | 85.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 74 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
- Ціна: 2 773 ₴









