Ліжко з висувними шухлядами Комфорт
Односпальне ліжко з шухлядами виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко Комфорт доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Ящики на телескопічних напрямних для повного висування.
Основа для матраца — суцільний лист технічного ДСП.
Матрац у вартість не входить.
розміри:
Довжина — 1940 мм
Ширина — 850 мм
Висота — 800 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + дуб молочний | Сонома + Трюфель | ||
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Загальна висота дитячого ліжка | 80 см |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Основа спального місця | ламінована ДСП |
| Дно ліжечка | ДСП |
- Ціна: 4 544,90 ₴







