Шаф Угловий 700 Соната - Це одна з наймальовничіших кутів. Довжина його сторін всього 70 на 70 см - це фактично мінімальний розмір для такого типу шаф. Правда, це наносить відбиток і на конфігурацію. При такому розмірі шафа має полку зверху і штани для одягу.
Фабрика Еверест, яка є виробником серії меблів Соната, пропонує два варіанти розквіту для цієї моделі. Перший варіант — це колір темного венгу, а другий — дуб снома. Фасади виготовлені з білого ДСП. Візьміть до уваги, що шафа виготовлена з якості довговічних матеріалів, що позитивно впливає на його функціональність і довговічність.
Шкаф кутової 700 Соната- Це не нав'язливий дизайн у поєднанні з ергономізмом, функціональністю і компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів буде дуже гармонійно гармонувати з сучасними матеріалами.
Окрім привабливого і гарного вигляду меблі можуть бути гарними і надійними.
Шкаф кутового Соната 700 має штангу для трьохпелів. Він буде пристойний в будь-якій кімнаті, виконуючи не тільки естетичну, але й практичну функцію.
|
Висота 205
Доставка цього товару виробляється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника. Накладеної платежі немає. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | радіусний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип шафи | кутовий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 700 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 4 436,80 ₴




