Соната-600 виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна кольорова комбінація дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Шкаф оснащений штангою для одягу.
розміри:
Довжина - 600 мм
Глибина - 500 мм
Висота — 2050 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб венге, Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 3 556,02 ₴




