ТБ-тумба 1100 Соната - Невеличка, але досить практична модель. Тут є два висувних ящики і довга листівка, де можна розмістити різну апаратуру під телевізор: тюнери, ігрові приставки, плеєри і т.д.
Тумба ТВ-1100 Соната - це не нав'язливий дизайн в поєднанні з ергономічність, функціональністю і компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів буде дуже гармонійно гармонувати з сучасними матеріалами.
Окрім привабливого і гарного вигляду меблі можуть бути гарними і надійними.
Тумба ТБ-1100 Соната оснащена двома висувними ящиками і відкритою нішою.
| Ширина: | 110 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 50 см |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 460 мм |
- Ціна: 2 496,64 ₴




