Письмовий стіл учнівський Соната виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Прямий стіл із тумбою на 3 шухляди не займаємо багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний для ноутбука. Велика стільниця дасть змогу розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання і водночас залишиться багато місця для навчання.
Додатково можна придбати підставку, яка міцно кріпиться до столу та допоможе приховати всі зайві речі.
розміри:
Ширина — 1100 мм
Глибина — 550 мм
Висота — 750 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб венге, Дуб крафт золотий |
- Ціна: 3 013,64 ₴




