Тумба ТВ 1500 Британия
Элемент модульной системы Британия - тумба под ТВ 1500 изготовлена из ламинированного ДСП, толщиной 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Современная комбинация цветов позволит создать любой интерьер Вашей гостиной комнаты.
Размеры:
Ширина ― 1500 мм
Глубина ― 380 мм
Высота ― 460 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 881,10 ₴









