Елемент модульної системи Соната — пуф із ламінованого ДСП із м'яким сидінням. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
розміри:
Ширина — 360 мм
Глибина — 300 мм
Висота — 420 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| База крісла | квадратна |
- Ціна: 625,10 ₴


