Тумба офісна відкрита Соната зроблена з ламінованого ДСП. Вона ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина he 700 мм
Глибина → 380 мм
Висота he 930 мм

Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється Тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 364 ₴




