Тумба для взуття Соната ТО-600
Тумба для взуття ТО-600 виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Соната Тумба обладнана м'яким сидінням.
Розміри:
Довжина ― 600 мм
Глибина ― 480 мм
Висота ― 466 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + аппалачі |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 466 мм |
- Ціна: 1 494,60 ₴







