Тумба для взуття ТО-800 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Невеликі розміри меблів дають змогу максимально використовувати навіть невеликі інтер'єри.
Варто зазначити тумбу для взуття за його невеликих рахмерів вона дуже містка. Широка колірна схема забезпечує волю створення унікальних дизайнів інтер'єру.
Розміри:
Довжина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 1055 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати на тарифах перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1055 мм |
- Ціна: 3 144,30 ₴





