Вішак Ліберті - це дивовижний приклад доступну, трендового меблів, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісної, практичною, довговічною, ергономічними і функціональною.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортну.
Вішак Ліберті оснащена полицею для головних уборів, відкритою вішалкою, з петью подвійними, міцними гачками.
| Матеріал кромки каркаса | ПВХ |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал кромки фасаду | ПВХ |
Габарити:
| Ширина: | 90 см |
| Глибина: | 16 см |
| Висота: | 110 см |
Колір виробу:
Дуб Крафт Білий, Дуб Крафт Золотий.Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес, Нова Пошта на адресу/відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб білий крафт |
- Ціна: 1 463,58 ₴





