Ліжко Ліберті 1 600 від Української меблевої фабрики Еверест - розмір спального місця (160х200 см) комфортний і практичний двоспальне ліжко відмінно підійде для будь-якої спальні.
Великий вибір кольорів дозволить підібрати тієї який гармонійно впишеться у Ваш інтер'єр.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес або Нова Пошта на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Колір вироби: Дуб Крафт Білий, Дуб Крафт Золотий
Гарантія
Гарантійний термін 12 місяців
виробництво Україна
Термін служби 8 років
| Матеріал кромки каркаса | ПВХ |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП, МДФ |
| Матеріал кромки фасаду | ЛДСП |
| Кімната використання | Спальня |
| Модель | Ліжко Ліберті 1600 |
| Розташування | Підлоговий |
| Виробник | Еверест |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Білий, Крафт білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 200 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 167 см |
| Ширина ліжка | 213 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
- Ціна: 6 567,78 ₴










