Стіл обідній квадратний
Обідний стіл, столиця з дерева, квадратна з HPL матеріалу, діаметр 80 см, товщина 25 мм, крромка pvc, ламінат, колір білий, поверхня столашниці нелакована, матова, дерев'яні ніжки, натуральне дерево бук, дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих прутів чорного кольору, розмір стола: 80*80 см, висота столу 73 см.
Тон і напівтон дозволяють.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
- Ціна: 3 990 ₴


