Барний стіл квадратний, висота 73 см, алюміній, квадратний, 60 * 60 см
Стіл з алюмінієвою опорою, діаметр основи внизу 66 см, стільниця квадратна, матеріал верзалет, розмір стільниці 60*60 см, колір білий мармур, висота стола 73 см.
Опора для столу, алюмінієва, висота 73 см, діаметр внизу 66 см, діаметр основи кріплення вгорі до стільниці 48 см, діаметр труби 6 см, полірована поверхня. Стільниця; верзаліт квадратний 60*60 см, вага 6,3 кг, товщина 18 мм, товщина по краю 25 мм.
Застосування як усередині приміщень, так і на вулиці. Стільниця універсальна та не має отворів під цю опору, для встановлення необхідно намотіти місця для кріплення та прикрутити опору фурнітурою, що йде в комплекті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | False |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа (каркас) столу | метал |
- Ціна: 4 199 ₴



