Барний стіл, круглий, висота 73 см, діаметр 60 см
Стола, основа алюмінієва, діаметр основи внизу 66 см, столиця кругла, матеріал HPL пластик, розмір стола 60 см, колір білий, висота столу 73 см.
** Опора для столу, алюмінієва, висота 73 см, діаметр основи внизу 66 см, основа прикріплення вгорі до стола 48 см, діаметр труби 6 см, порожниста поверхня, основа з великим навантаженням.
** Столиця для столу кругла з HPL матеріалу, розмір 60 см, товщина 25 мм, кромка pvc, колір білий.
** Столениця універсальна і не має отворів під цю опору, для встановлення потрібно вкласти місця для зміцнення і прикрутити опору фурнітурою, яка йде в комплекті!
Застосування всередині приміщень.
Доставка НП за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа (каркас) столу | метал |
- Ціна: 3 660,95 ₴


