Стілець м'який обідній шкірозамінник Аманда бежевий зі спинкою на ніжках, каркас сірий
Матеріалом оббивки для цієї моделі став шкірозамінник чудової якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця та декорована строчкою у формі квадратів. Різноманітність колірного рішення дасть вам підібрати виріб, який би або поєднувався з колірним оформленням столу, або контрастувало з ним.
Крім того, обов'язково варто врахувати оптимальні габарити стільця Аманда. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Якщо ви хочете купити для свого інтер'єру інтер'єру ідеальний за всіма параметрами виріб, вам варто замовити стілець Аманда в нашому інтернет-магазині меблів.
• Ніжки (каркас): матові, порошкова фарба сірого кольору
• Оббивка: шкірозамінник
Габарити виробу:
- Ширина — 520 мм
- Глибина 430 мм
- Висота — 870 мм
Постачається в розібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Сірий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 2 151 ₴




