Стілець м'який обідній Келлі чорний шкірозамінник зі спинкою, ніжки метал сірий
Для правильного вибору стільців до скляного столу, вам необхідно враховувати одне просте правило: з якого матеріалу та в якому кольорі підстілля та ніжки біля столу, таким самим і треба вибирати каркас стільця. Найпоширешим варіантом є хромований метал. Тому, якщо зверніть вашу увагу на цей стілець, ви напевно зробите правильний вибір.
Матеріалом оббивки для цієї моделі став шкірозамінник чудової якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця та декорована строчкою у формі квадратів. Різноманітність колірного рішення дасть вам підібрати виріб, який би або поєднувався з колірним оформленням столу, або контрастував з ним.
• Ніжки (каркас): сталева труба, діаметр 20 мм, сіра напівглянець, порошкова фарба.
• Оббивка: штучна шкіра, поролон 20 мм, основа сидіння фанера.
Габарити виробу:
- Ширина — 420 мм
Глибина — 420 мм
- Висота — 810 мм
Постачається в розібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 810 мм |
- Ціна: 1 846,80 ₴




