Крісло офісне Роджер хрестовина Хром ТМ Richman
Крісло Роджер• Richman – якісне та практичне офісне крісло в сучасному дизайні. Вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми зумовили успіх цього крісла.
Огляд Крісло Роджер Хром Чорний (48460581)
- універсальне стильне рішення для сучасного інтер'єру
- комфортне широке сидіння і висока ергономічна спинка
- оббивка виготовлена з практичної сітчастої тканини
- зручні пластикові підлокітники регулюються за висотою
- стійка хрестовина виготовлена з хромованого металу
- прогумовані ролики призначені для твердих поверхонь
- посилений механізм гойдання Anyfix з фіксацією в будь-якому положенні
- регулювання підголівника та поперекової підтримки
- надійна продумана конструкція, зносостійкі матеріали


Загальні дані

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Оббивний матеріал спинки | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 159,14 ₴











