Офісне сіткове крісло Бласт ТМ Richman
Крісло Бласт • Richman - стильне офісне крісло, що поєднує в собі оригінальний дизайн і сучасні технології. Завдяки таким своїм якостям, як ергономічність, повітропроникність і практичність, це крісло чудово підійде тим, хто довгі години проводить на своєму робочому місці.
Чому варто купити. Одна з особливостей Бласт— цікаве поєднання оббивок. Спинка обтягнута нейлоновою сіткою, а сидіння й підголівник — меблевою тканиною. Таке розташування оббивок робить крісло легким, воно має стильний та повітряний вигляд. Оригінальний каркас високої спинки, в основі якого пластикова рама та нейлонова сітка допомагають створити приємний повітропроникний ефект і водночас надійну опору в поперековій зоні. Високий підголівник і сидіння обтягнуті стільниковою тканиною. Цей матеріал за фактурою та властивостями схожий на сітку, але має додаткову основу для більшої щільності та міцності. Крісло має футуристичний дизайн крісла та чудово доповнить інтер'єр не тільки сучасного офісу, а й домашній кабінет або кімнату підлітка.

Механізм: М1;
Хром і сітка (колір сітки на вибір: чорний,сірий, чорний)
Габарити

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 10 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Колір оббивки | Сірий |
| Оббивний матеріал спинки | Сітка |
- Ціна: 3 827,88 ₴
- Спосіб упаковки: Оригинальная упаковка производителя









