Крісло комп'ютерне шкіряне Конгрес (Congress), ТМ Richman
Крісло Конгрес • Richman. Елегантна, монументальна модель, що ідеально підходить для інтер'єру кабінету керівника, оформленої в класичному стилі. За рахунок розкішного дизайну і гармонійного поєднання різних елементів Конгрес стане чудовою прикрасою для вашого кабінету. Він, безперечно, підкреслить хороший смак і високий статус свого власника.
Чому варто купити крісло Конгрес - це красиве крісло, в якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. Сидіння настільки м'яке і зручне, що в цьому кріслі ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар м'якого наповнювача формує дуже комфортну, обволікаючу посадку. Всі деталі ретельно підібрані і порадують вас як зовні, так і тактильними відчуттями.
Характеристики:
| Загальні дані: | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Вага, кг | 21,5 - 23,7 |
| Розміри упаковки Д/Ш/В, см | 90*37*64 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри: | |
|---|---|
| Висота посадки, см | 47-55 |
| Ширина сидіння, см | 53 |
| Глибина сидіння, см | 52 |
| Висота спинки, см | 73 |
| Висота підлокітників, см | 67-75 |
| Ширина моделі, см | 78 |
| Глибина моделі, см | 60 |
| Висота моделі, см | 116-124 |
| Підстава, см | D-70 |
| Матеріал виготовлення: | |
|---|---|
| Оббивка | Натуральна шкіра |
| Колір оббивки | в асортименті |
| Підлокітники | метал з м'якими накладками |
| Підстава | дерево, метал хромований |
| Опори | прогумовані ролики |
| Внутрішній каркас | фанера |
| Технічне оснащення: | |
|---|---|
| Механізм | анификс М2 |
| Режим гойдання | є |
| Регулювання жорсткості гойдання | є |
| Регулювання висоти посадки | є |
| Регулювання висоти спинки | немає |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання глибини сидіння | немає |
| Наявність підлокітників | є |
| Регулювання підлокітників | немає |


Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо у всі міста України . Подробиці уточнюйте у менеджера за телефоном вказані на нашому на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.5 кг |
| Ширина крісла | 75 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 75 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: 23 603,40 ₴










