Крісло комп'ютерне Юта (UTA), хрестовина Хром
Посилений механізм DT. Хром + PU чорний глянець. Підлокітники з посиленого пластику. Хрестина діаметром 700 мм. Розмір крісла 60х68х107H
Чому варто купити. Витонченість і функціональність, висока якість оббивних матеріалів і комплектуючих — поєднання, гідне сучасного офісного крісла.
Виробляється в одній модифікації: хром. Як оббивка використовується шкірозамінник PU. Колір чорний.
Характеристики: Крісло Юта хром Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота:
-
Висота від підлоги до підлокітників:
-
Глибина крісла:
-
Глибина сидіння:
-
Ширина сидіння:
-
Висота від підлоги до сидіння:
-
Висота спинки від сидіння:
-
Висота в нижньому положенні:
-
Ширина крісла:
-
Висота підлокітників:
-
Підлокітники: пластик
-
Механізм: DT
-
Матеріали: Шкірзам PU
-
Тип опори: хром. з регулюванням висоти
-
Ролики: погумовані
-
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 107 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 60 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 68 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 5 730,66 ₴











