Комп'ютерне крісло Гранде (Grande)
Крісло Гранде Richman — модель для керівника, чорного кольору з ергономічним підголівником і сидінням — у м'яких накладці та поперековій підтримці.
Крісло на хромованій ніжці та з прогумованими коліщатками в білому кольорі, з м'якими підлокітниками.
Механізм гойдання — М1
Характеристики: Крісло Гранде хром Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота: 118-128 см
-
Висота від підлоги до підлокітників: 74-84 см
-
Глибина сидіння: 53 см
-
Ширина сидіння: 53 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 49-59 см
-
Висота спинки від сидіння: 69 см
-
Висота в нижньому положенні: 118 см
-
Висота підлокітників: 29 см
-
Підлокітники: хром. з м'якими накладками
-
Механізм: М1
-
Матеріали: Шкірзам PU
-
Тип опори: хром. з регулюванням висоти
-
Ролики: погумовані


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 10 152 ₴









Відправка з 23 квітня 2026