
Офісне м'яке комп'ютерне крісло керівника Кальярі Чорне, М1 хром на хрестовині колеса
Крісло Кальярі — витончена модель для сучасних офісів. Спинка з вигином у попереку забезпечує необхідне розслаблення, знімає навантаження з хребта. Зручні підлокітники дають змогу із комфортом розмістити руки. Міцна та надійна хрестовина гарантує стійкість експлуатації, витримує чималі навантаження. Практичний шкірозамінник не вимагає особливого догляду, досить протирати вологою ганчіркою. Купити крісло можливо не залишаючи інтернет-магазину.
Механізм гойдання М1
*Додатково опрацьована опція: механізм гойдання М2
Характеристики: Крісло Кальярі хром Richman
- Матеріал хрестовина — хром;
- Оббивна тканина - тканина, шкірозамінник;
- Колір: Чорний
- Підлокітники — хром + накладки м'які;
- Механізм — посилений М1 (Tilt фіксація тільки у верхньому положенні, м'яке гойдання);
- Регулювання висоти сидіння — є;
- Висота крісла у верхньому положенні: 125 см
- Висота крісла в нижньому положенні: 116 см
- Ширина сидіння: 50 см
- Глибина сидіння: 52 см
- Висота сидіння: 49-58 см
- Висота спинки: 69 см
- Висота від підлоги до підлокітників: 73-82 см
- Висота підлокітників: 28 см
- Довжина підлокітників: 43 см
- Відстань між підлокітниками: 50 см
- Максимальне навантаження — 120 кг;
- Ролики посилені прогумовані;
- Габарити паковання, см: 84*34*65


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: 8 816,40 ₴




