
Комп'ютерне Крісло керівника Бостон ТМ Richman
Крісло Бостон елегантна модель, що ідеально підходить для інтер'єру кабінету керівника, оформленого в класичному стилі, з дорогими тонованими дерев'яними меблями. Завдяки розкішному дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів Бостон стане чудовою прикрасою для вашого кабінету.
Чому варто купити. Бостон — це гарне крісло, у якому гармонійно поєднується класична зовнішність, якісні матеріали та сучасні механізми. Сидіння таке м'яке та зручне, що в цьому кріслі ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар м'якого наповнювача формує дуже комфортну, обволікальну посадку. Всі деталі ретельно підібрані та потішать вас як зовні, так і за тактильними відчуттями.
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Виробляється в трьох модифікаціях: пластик, хром і екстра (дерево). Найпотрібнішими модифікаціями є пластик і хром. Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. У цьому кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblock, колінний механізм).
Характеристики:
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Колір оббивки: чорний, білий
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з механізмом М1, см — 117
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 118,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 124,5
Висота виробу у верхньому положенні з механізмом М1, см — 124
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 125,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 131,5
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см — 54
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 55,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 61,5
Висота сидіння у верхньому положенні з механізмом М1, см — 61
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 62,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 68,5
Висота спинки, см — 73
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 69-76
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 70,5-77,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 76,5-84,5
Висота підлокітників, см — 25-30
Довжина підлокітників, см — 40
Відстань між підлокітниками, см — 51
Ширина сидіння, см — 51
Глибина сидіння, см — 48
Ширина виробу, см — 68
Глибина виробу, см — 58
Вага виробу, кг 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 73 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Пластик, М1 |
| Колір оббивки | Чорний |
- Ціна: від 8 236,08 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.



Відправка з 17 квітня 2026