Комп'ютерне крісло керівника Аризона Ю
Крісло Аризона Ю — стильне та зручне крісло, яке має м'яку спинку та сидіння. Крісло підійде буквально до будь-якого інтер'єру кабінету. Як оббивка використовується штучна шкіра. Механізм гойдання — посилений Tilt (посилений М1). Таке крісло чудово впишеться в офіс або домашній кабінет.
Механізм гойдання — Tilt (М1). За доп. доплата можна встановити М2
Характеристики: Крісло Аризона Ю пластик
Колір коричневий
-
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з механізмом М1, см — 104
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 105,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 111,5
Висота виробу у верхньому положенні з механізмом М1, см — 112
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 113,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см -119,5
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см — 47
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 48,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 54,5
Висота сидіння у верхньому положенні з механізмом М1, см — 55
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 56,5

Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 62,5
Висота спинки, см — 66
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 70
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 71,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 77,5
Висота підлокітників, см — 25
Довжина підлокітників, см — 39
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 48
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 60

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 66 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: від 7 957,08 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.







Відправка з 17 квітня 2026