
Офісне м'яке крісло керівника Севілья шкірозамінників бежевий/чорний пластик Вуд, М1
від 12 348 ₴
від 11 483,64 ₴
- Під замовлення
- Код: Rich0000225
Відправка з 18 квітня 2026Офісне крісло керівника Севілья
Крісло Севілья • Richman. Стильна модель, яка ідеально підходить для кабінету керівника, оформленого в сучасному стилі. Завдяки елегантному дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів стане чудовим помічником і родзинкою інтер'єру.
Чому варто купити. Севілья — це крісло, у якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. У ньому ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар наповнювача формує дуже м'яку обволікальну посадку.
Виробляється в трьох модифікаціях: пластик, хром і екстра (дерево). Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. У цьому кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом. 
Характеристики:
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 117
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 118,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 124,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 124
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 125,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 131,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутром М1, см — 50
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 51,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 57,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутро-змом М1, см — 57
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 58,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 64,5
Висота спинки, см — 77
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 66-73
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 67,5-74,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 73,5-80,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 40
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 49
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 60
Вага виробу, кг 20

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 77 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Вуд, М1 |
- Ціна: від 11 483,64 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.









