Крісло Richman Річард Хром — це втілення елегантності та сучасності. Ідеально підходить для класичного інтер’єру кабінету керівника, це крісло підкреслює статус та відмінність його власника. Його зроблено з високоякісних матеріалів, і його «королівський» дизайн орієнтований на максимальний комфорт.
Крісло Richman Річард Хром має в собі всі особливості комфортного та ергономічного сидіння, що дає змогу вам працювати годинами, не відчуваючи втоми. Матеріал оббивки можна вибрати за вашим бажанням: якісна екошкіра, натуральна шкіра або тканина, що дає широкий спектр можливостей для підбору найбільш відповідного варіанту для ваших інтер’єрних рішень.
Крісло має хромовані підлокітники з м’якими подушками, що дозволяє зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку.
Крісло може бути оснащене одним із трьох механізмів гойдання на ваш вибір:
– M-1 (Tilt) з фіксацією в робочому положенні;
– M-2 (Anyfix) з фіксацією в будь-якому положенні та м’яким гойданням;
– M-3 (Deeptilt) з фіксацією в 5 положеннях та підвищеною плавністю гойдання.
Додатково, на хрестовині з хромованого металу товщиною 1,4 мм є ролики з гумовим покриттям, що забезпечують тихе й безпечне переміщення на різних поверхнях, зберігаючи їх цілісність. Придбавши крісло Richman Річард Вуд, ви гарантовано отримаєте задоволення від його комфорту та якості.
На цій сторінці представлена модель крісла Richman Річард в комплектації Хром, кольорі «Флоріда Аква» із механізмом гойдання M-1 (Tilt), яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.

Характеристики крісла Richman Річард в комплектації Хром:
| Модель: | Річард |
| Комплектація виробу: | Річард Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Велюр Флорида |
| Колір оббивки: | Флорида Аква |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Річард в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1170 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1240 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 570 мм |
| Висота спинки: | 770 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 660 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 730 мм |
| Висота підлокітників: | 240 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 490 мм |
| Ширина виробу: | 610 мм |
| Глибина виробу: | 600 мм |
| Вага виробу: | 22 кг |
| Габарити упаковки: | 950 x 650 x 700 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,43 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Синій |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 17 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал, дерево |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 77 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір оббивки | Флорида Аква синій |
- Ціна: від 10 479,24 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.




Відправка з 17 квітня 2026