
Офісне м'яке крісло керівника Нікосія чорний на колесах шкірозамінник хром м1
10 200 ₴
9 486 ₴
- Під замовлення
- Код: Rich0000161
Відправка з 23 квітня 2026Офісне м'яке крісло керівника Нікосія чорний на колесах шкірозамінник
Крісло Нікосія • Richman — елегантне та компактне, практичне та якісне крісло. Воно є улюбленим варіантом подарунка для представниць прекрасної статі. Чудово підходить для людей різного зросту та комплекції.
Чому варто купити. Витонченість і функціональність, висока якість оббивних матеріалів і комплектуючих — поєднання, гідне сучасного офісного крісла. Спинка з інтегрованим підголівником призначена для користувача середнього та нижче середнього зросту.
Виробляється в одній модифікації: хром. Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. На Цей кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. Так дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 120
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 121,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 127,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 129
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 130,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 136,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутром М1, см — 53
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 54,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 60,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутром М1, см — 60
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 61,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 67,5
Висота спинки, см — 83
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 75-84
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 76,5-85,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 82,5-91,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 37
Відстань між підлокітниками, см — 54
Ширина сидіння, см — 54
Глибина сидіння, см — 48
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 55
Вага виробу, кг 20
Модифікація: Хром, М1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 83 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
- Ціна: 9 486 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.






