
М'яке крісло керівника Пріус чорний ,на колесах кожзам СФ Чорний
від 5 538 ₴
від 5 150,34 ₴
- Під замовлення
- Код: Rich0000529
Відправка з 18 квітня 2026Офісне крісло Richman Пріус – ідеальне поєднання простого дизайну і вищої якості матеріалів. Це розкішне робоче крісло підходить як для індивідуальних робочих зон, так і для конференц-залів. Стильне крісло Пріус пропонує комфорт та фокус, який необхідний для продуктивної роботи, а також для заслуженого відпочинку.
Опції оббивки крісла Пріус містять якісний шкірозамінник, натуральну шкіру або тканину – вибір, що дозволяє вам налаштувати вигляд крісла відповідно до ваших інтер’єрних потреб. Крісло оснащено хромованими підлокітниками із м’якими накладками, які мають ергономічну форму для максимального комфорту.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 66 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | СФ Чорний |
- Ціна: від 5 150,34 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.



