Крісло Richman Ліон стильна та сучасна модель офісного крісла для молодих та амбітних працівників. Ця модель вдало поєднала в собі мінімалізм та анатомічну ергономіку. Проводячи свій робочий час у цьому кріслі ви не будете відчувати втоми. Це крісло варто придбати, якщо ви цінуєте комфорт і якість.
Оббивка крісла виконана у якісній екошкірі класичного чорного кольору.
Хромовані підлокітники обладнані м’якими подушками, що дає змогу зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку.
На додаток до зручного сидіння ця модель оснащена механізмом хитання М1
Міцна хромована хрестовина забезпечить надійну стійкість крісла на будь-якій поверхні. Вона також оснащена обгумованими роликами, що дає змогу безшумно та безпечно пересувати крісло на різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу

Характеристики крісла Richman Ліон в комплектації Хром:
| Модель: | Ліон |
| Комплектація виробу: | Ліон Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Richman Ліон в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1140 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1220 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 480 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 560 мм |
| Висота спинки: | 680 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 700 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 780 мм |
| Висота підлокітників: | 270 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 510 мм |
| Ширина виробу: | 580 мм |
| Глибина виробу: | 580 мм |
| Вага виробу: | 15 кг |
| Габарити упаковки: | 820 x 300 x 580 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,19 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 18 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 6 991,74 ₴






