
Комп'ютерне офісне м'яке крісло Самба чорний шкірозамінник (на хрестовині або ніжки)
від 5 520 ₴
від 5 133,60 ₴
- Під замовлення
- Код: самба рол
Відправка з 17 квітня 2026Комп'ютерне крісло Самба Рол
Комп'ютерне офісне м'яке крісло Самба чорний шкірозамінник, на хрестовині або ніжки
Сучасне, стильне та функціональне крісло Самба Рол створена для того, щоб підкреслити статус і чудовий смак його власника, до того ж ця модель чудово впишеться в будь-який офіс і кабінет у діловому стилі, додавши солідності. Крісло виготовлялося з урахуванням побажань користувачів, які змушені проводити більшість свого часу за комп'ютером, водночас сидячи в кріслі. Досвідчені та професійні технологи подбали про те, щоб після тривалого проведення часу біля ноутбука або комп'ютера в людини не скидало поперек і спину.
Ця модель — це крісло для справжніх поціновувачів практичності, функціональності, ергономіки, комфорту та стилю!




Характеристики: Крісло Самба Рол Richman
-
Виробник: Richman
-
Модель: Самба Рол
-
Колір дерев'яних елементів: Горіх
-
Матеріал оббивки: Шкірзамінник
-
Підлокітники: Дерев'яні
-
Хрестовина: Хромована
-
Висота виробу в нижньому положенні: 880 мм
-
Висота виробу у верхньому положенні: 1110 мм
-
Ширина виробу: 640 мм
-
Глибина виробу: 680 мм
-
Ширина сидіння: 450 мм
-
Глибина сидіння: 420 мм
-
Висота сидіння в нижньому положенні: 440 мм
-
Висота сидіння у верхньому положенні: 570 мм
-
Висота спинки: 460 мм
-
Висота підлокітників від сидіння: 210 мм
-
Діаметр хрестовини: 640 мм
-
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
-
Вага виробу: 10,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота посадкової частини крісла | 44 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 10.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Самба Рол |
- Ціна: від 5 133,60 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.





