
Офісне крісло керівника Оріон синій/чорний шкірозамінник на колесах Пластик Річ, М1
від 7 842 ₴
від 7 293,06 ₴
- Під замовлення
- Код: ADD0001003
Відправка з 18 квітня 2026Офісне крісло керівника Оріон синій/чорний шкірозамінник на колесах
Крісло Оріон • Richman — це гарне та практичне крісло, яке ідеально підходить для керівника або ТОП-менеджера компанії. Солідні габарити та рельєфний силует крісла дарують відчуття надійності, міцності та комфорту, підтверджуючи в такий спосіб вишукану назву на честь давньогрецького велетнів-фарба Оріона в блискучих досах.
Чому варто купити. Що б вам не доводилося робити упродовж робочого дня, чи то ділові переговори, чи то зустрічі з партнерами, наради з колегами або підготовка документації — всі ці службові обов'язки можна з легкістю пережити, комфортно влаштувавшися в цьому кріслі. За всіма параметрами вона відповідає основним вимогам до крісла керівника. Ергономічні вигини сидіння і спинки в поєднанні з м'яким наповненням створюють неповторне за комфортністю відчуття затишку — таке крісло вам не захочеться залишати навіть наприкінці робочого дня. Модель дуже практична та функціональна, не потребує особливої уваги щодо догляду та чищення.
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Матеріал виробу: Пластик
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 111
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 112,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 118,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 119
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 120,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 126,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутром М1, см — 48
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 49,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 55,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутро-змом М1, см — 56
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 57,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 63,5
Висота спинки, см — 73
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 68-76
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 69,5-77,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 75,5-83,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 37
Відстань між підлокітниками, см — 51
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 48
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 57
Вага виробу, кг 23
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 95*65*70
Модифікація на вибір: Пластик М1/ Хром М1/ Вуд М1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 23 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 57 см |
| Висота спинки | 73 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Пластик Річ, М1 |
- Ціна: від 7 293,06 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.



