
Офісне м'яке крісло керівника Мюнхен на колесах чорний пластик хрестовина
від 6 876 ₴
від 6 394,68 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Офісне крісло керівника Мюнхен
Крісло Мюнхен — розкішне крісло, яке чудово доповнить інтер'єр солідного офісу або домашнього кабінету в класичному стилі.
Чому варто купити. Зручність і стриманий дизайн цього крісла припаде до смаку прихильникам практичності, надійності та високої якості. Комфортне посадкове місце, шикарна спинка, зручні підлокітники — все це становить гармонійний ансамбль під назвою Мюнхен. Воно підійде до будь-якого інтер'єру та підкреслить високий статус свого власника.
Виробляється в трьох модифікаціях: пластик, хром і екстра (дерево). Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. У цьому кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу, для дому
Стиль: хай-тек
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 113
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 114,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 120,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 123
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 124,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 130,5
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см — 48
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 49,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 55,5
Висота сидіння у верхньому положенні з механізмом М1, см — 56
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 57,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 63,5
Висота спинки, см — 72
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 72-80
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 73,5-81,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 79,5-87,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 39
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 50
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 61
Вага виробу, кг 20
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 95*65*70

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал, дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Пластик, М1 |
- Ціна: від 6 394,68 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.


