Офісне крісло керівника Прованс
Крісло Прованс • Richman. Модель, яка підійде всім, хто віддає перевагу прагматизмові, зручності та якості виробу. Масивне, з чималими габаритами та стильною прошивкою — Прованс цілком зможе стати прикрасою будь-якого інтер'єру.
Чому варто купити. Прованс підкреслить солідність умов і забезпечить високий рівень комфорту. Завдяки продуманому рельєфу та правильному будові спинки та сидіння це крісло сміливо можна віднести в категорію ергономічних. Воно ідеально підтримуватиме спину та водночас розслаблятиме її. Інтегрований підголівник дасть можливість відпочити вашій шиї після важкої багатогодинної роботи.
Виробляється в трьох модифікаціях: пластик, хром і екстра (дерево). Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. У цьому кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 110
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 111,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 117,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 117
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 118,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 124,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутром М1, см — 43
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 44,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 50,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутром М1, см — 55
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 56,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 62,5
Висота спинки, см — 73
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 64-71
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 65,5-72,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 71,5-78,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 40
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 48
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 55
Вага виробу, кг 20
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 95*65*70
Модифікація на вибір: Хром М1/ Пластик М1/ ВУД М1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал, дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 73 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Пластик, М1 |
- Ціна: від 6 790,86 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.











Відправка з 23 квітня 2026