
Офісне крісло керівника Магістр хром М1 шкірозамінник чорний на колесах
від 12 534 ₴
від 11 656,62 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Офісне крісло керівника Магістр хром М1 шкірозамінник чорний на колесах
Крісло Магістр — презентабельна модель для керівників і менеджерів.
Це крісло чудове рішення для вашої робочої зони вдома або в офісі. Дизайн враховує правильну ергономіку та комфорт користувача. У цьому кріслі зручно ефективно працювати та приємно відпочивати. Сама модель масивна та респектабельна зовні, вона підкреслить чудовий смак свого власника.
Оббивка крісла може бути виготовлена як у якісній екошкірі, натуральній шкірі, так і тканині, що дає змогу підібрати максимально практичний і комфортний варіант для Ваших інтер'єрних рішень.
Наші менеджери допоможуть Вам зробити вибір більш ніж із 350 колекцій оббивок провідних постачальників України, з огляду на всі Ваші потреби в зносостійкості та тактильному досвіді взаємодії з кріслом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал, дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: від 11 656,62 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.



