
Офісне крісло Маямі
Крісло Маямі • Richman — елегантне та компактне, практичне та якісне крісло. Чудово підходить для людей різного зросту та комплекції.
Чому варто купити. Витонченість і функціональність, висока якість оббивних матеріалів і комплектуючих — поєднання, гідне сучасного офісного крісла. Спинка з інтегрованим підголівником призначена для користувача середнього та нижче середнього зросту.
Виробляється в одній модифікації: хром. Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. На Цей кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. Так дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.

Характеристики крісла Маямі в комплектації Хром:
- Модель: Маямі
- Комплектація виробу: Маямі Хром.
- Механізм гойдання: Посилений M-1 (Tilt)
- Фіксація нахилу спинки: У робочому положенні
- Кут нахилу спинки: Звичайний, до 115 градусів
- Матеріал оббивки: Шкірзамінник Флай
- Колір оббивки: Флай 2231-1.
- Підлокітники: Хромовані, металеві з м'якими накладками.
- Хрестовина: Хромована, посилена металева
- Колеса: Прогумовані
Габаритні розміри крісла Маямі в комплектації Хром:
- Висота виробу в нижньому положенні: 1140 мм.
- Висота виробу у верхньому положенні: 1250 мм.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 530 мм.
- Висота сидіння у верхньому положенні: 610 мм.
- Висота спинки: 680 мм
- Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні: 710 мм.
- Висота від підлоги до підлокітників верхнього положення: 810 мм.
- Висота підлокітників: 300 мм.
- Довжина підлокітників: 450 мм.
- Відстань між підлокітниками: 500 мм.
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 500 мм
- Ширина виробу: 640 мм.
- Глибина виробу: 580 мм
- Вага виробу: 20 кг
- Габарити упаковки: 950 x 650 x 700 мм
- Обсяг упаковки: 0,43 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: 8 487,18 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.





Відправка з 17 квітня 2026