Стіл обідній прямокутний МДФ Ксав'єр, TM Richman
Стіл Richman Ксав'єр — справжній символ практичності.
Виготовляється він із міцних, надійних матеріалів, які забезпечують довгий термін експлуатації.
Стільниця виготовлена з МДФ завтовшки 15 мм, дерев'яні ніжки — з бука.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Стан | Нове |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | бук |

Ми доставляємо до всіх міст України
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Виберіть варіант |
| Вид виробу | Обідні столи |
| Ніжки/Стільниця | Виберіть варіант |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 724 ₴







