Журнальний столик D-50 Loft Design — це красива та мінімалістична модель у стилі лофт. Текстура ДСП під дерево, каркас із міцного металу — такий лаконічний і простий дизайн якнайкраще відповідає стильовим вимогам. Цей журнальний столик можна використовувати і як кавовий столик.
Столик виготовлений із ЛДСП завтовшки 16 мм і крайкою 2 мм, а також металевого каркаса профілем 40 * 20 з чорним матовим забарвленням. Металевий каркас робить конструкцію міцною та стійкою.
Розміри стола — 490х490х580 мм.
У продажу є 4 різні колірні варіації: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас.
Регульовані за висотою ніжки дають змогу зробити столик стійким навіть на не дуже рівній поверхні. Усі деталі ідеально припасовані, тому зібрати дуже легко.
Колірна гама:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 490 мм |
| Глибина столика | 490 мм |
| Висота столика | 580 мм |
| Вага столика | 7 кг |
- Ціна: 2 745,50 ₴


