Стілець обідній Соло коричневий, ніжки метал чорний, тканина
Мінімальне замовлення 2 штуки!
Представлена модель прекрасне рішення не тільки для дому, а також для салонів, кафе та інших громадок. Простий дизайн, витончені ніжки, м'яка оббивна тканина та якісний матеріал характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка слугуватиме Вам довгий час.
Меблі українського виробництва. Колір оббивний матеріал (тканина). Вона міцна, довго зберігають показність, мають доступну вартість.
Металеві ніжки порошкового фарбування.
Основа сидіння — фанера. М'яке наповнення — високоякісний ППУ 2 см
Розміри стільця: ширина — 430 мм; глибина — 510 мм; висота — 950 мм
Колір коричневий, чорні ніжки
Коробка по 2 шт., продажна красно 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 950 мм |
- Ціна: 1 401,84 ₴/пара





