Для правильного вибору стільців необхідно враховувати одне : з якого матеріалу ніжки у стільця. Найпоширенішим варіантом є хромований метал.
Матеріалом оббивки для даної моделі послужив шкірозамінник відмінної якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця і декорована рядком у вигляді квадратів. Різноманітність колірного рішення дозволить вам підібрати виріб, яке б або поєднувалося з колірним оформленням столу, або контрастувало з ним.
• Ніжки (каркас): сталева труба, діаметр 20 мм, сірий полу-глянец, порошкова фарба.
• Оббивка: штучна шкіра, поролон 20 мм, основа сидіння фанера.
Габарити виробу:
- Ширина - 410 мм
Глибина - 430 мм
- Висота - 930 мм
Поставляється в розібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір каркасу | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 930 мм |
- Ціна: 1 628,10 ₴





