Табурет кухонний дерев'яний Андервуд дуб клондайк 2 шт. квадратний
Обідній кухонний табурет із ламінованого ДСП.
ВАЖНО! Продаються тільки по 2 (два) шт. (одна упаковка)
Розмір: 33х33х44см
Цвет: дуб клондайк

Підходить до столів Андервуд
Постачається в розібраному вигляді!
Вага 11 кг
Об'єм в пакованні 0,025 м. куб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговый пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | False |
| Висота кухонного столу | False |
| Висота столу | 750 мм |
| Каркас, ніжки | ЛДСП |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Ширина столу | 700 мм |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴




