Обідній дерев'яна кам'яний стілець з напівм'який сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Розмір:
В: 1000 мм
Д: 430 мм
Ш: 420 мм
Колір: Темний горіх, Білий.
Матеріал: Каркас: масив клена; Оббивка: каркас білий - тканина бірюза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бірюзовий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 258,28 ₴





