Стілець обідній дерев'яний Моніка білий/сірий твердий
Обідній дерев'яний стілець із напівм'яким сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Розмір:
В: 1050 мм
Г: 460 мм
Ш: 400 мм
Колір: Білий.
Матеріал: Каркас: масив клена; Оббивка: каркас білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 513,30 ₴




