Стілець Альба Ю м'який велюровий, ніжки чорні , колір сірий
Колір велюру можна вибрати будь-якої, ніжки стільця можуть бути: ЧОРНІ, БІЛІ І БАЖОВІ
М'який стілець "Альба" ідеально впишеться як у домашній інтер'єр, так і в інтер'єр кафе. Він не тільки стильний, але ще й дуже зручний і міцний. Має посилений дерев'яний каркас. Ніжки зроблені з натурального бука. Сидіння стільця оббиті теплим оксамитом. Ця модель ідеально підійде для тих, хто цінує вишуканість і практичність. Висота виробу — 74 см, ширина — 45 см.
Оббивка: Оббивка стільця виготовлена з меблевої тканини з м'якою, ворстистою структурою. Тканина спеціально призначена для використання в меблевій промисловості, зразок текстилю пройшов усі необхідні тести на зносостійкість (не менш ніж 20 тис циклів стирання за Мартіндейлом), тому стільці можна використовувати в приміщеннях зі щільним потоком відвідувачів. Тканина на 80% складається із синтетичних волокон (акрил, поліестер), 20% — натуральні волокна (бавовна та льон).
Каркас: Усередині стільця — суцільний металевий каркас, надійний і міцний. Рекомендоване максимальне навантаження — 120 кг
Основа: Ніжки зроблені з металу. На ніжках передбачені спеціальні пластикові "п'ятки", які захищають підлогу від подряпин і надають стільцю велику стійкість.
Характеристики:
| Загальні дані | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження за вагою, кг | 120 |
| Основа | ніжки |
| Вага, кг | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | |
|---|---|
| Висота посадки, см | 46 |
| Ширина сидіння, см | |
| Глибина сидіння, см | |
| Висота спинки, см | |
| Ширина моделі, см | 45 |
| Глибина моделі, см | 54 |
| Висота моделі, см | 84 |
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Оббивка | вельвет |
| Колір оббивки на вибір: | сірий або какао |
| Підлокітники | немає |
| Основа | метал пофарбований |
| Опори | пластикові заглушки |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 2 734,20 ₴








Відправка з 11 квітня 2026