Підлогова вішалка з масиву вільхи.
Колір: яблуня
Висота: 430х350х1150мм
Колір білий ,венге уточнюйте у менеджера на рахунок вартості

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, хромована сталь |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 687 ₴



