Крісло м'яке ;сидіння, матеріал ;екошкіра, колір білий
регулюється по висоті, ;фурнітура хромована, хромовані підлокітники з накладками білого кольору, розмір крісла: ширина крісла між підлокітниками 45 см, глибина 38 см, висота спинки 34 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки від 72 см до 84 см, висота від підлоги до сидіння від 46 см до 57 см, ;підстава внизу на колесах. Тон, півтон у відтінку допускається. Накладки з шкірозамінника на підлокітники можуть змінюватися в залежності від поставки (див. реальне фото)
Упаковка товару +6% у вартості замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Глибина крісла | 38 см |
| Висота посадочної частини крісла | 34 см |
| Ширина крісла | 45 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 2 913,45 ₴






