Стілець пластиковий, ніжки дерев'яні, дерево бук, світлий відтінок, сидіння пластикове, матеріал поліпропілен, розмір стільця: загальна висота 80 см, грубина сидіння 43 см, висота від підлоги до сидіння 45,5 см, максимальна ширина 62 см, ширина сидіння 54 см, висота спинки 37,5 см.
|
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами. (Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим) Доставка -У разі Повної оплати. Доставка Делівері-НП |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 1 956,50 ₴









