Стілець кухонний, барний Гламур м'який, ніжки металеві сірий велюр
Стілець м'який, матеріал велюр, спинка та сидіння в м'якій оббивці, ніжки металеві, фарбовані, колір ніжок чорний, розмір стільця: висота стільчика 85 см, максимальна ширина сидіння 52 см, глибина 50 см.
Надійний і міцний, стілець розрахований на навантаження до 150 кг
Кількість у коробці: 4 шт
|
Під час оформлення 1-3 шт., у вартість + 6% за пакування. Доставка Новою Пікою (Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим) |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 185 ₴



