Стілець м'який
Стілець м'який, матеріал велюр, спинка та сидіння в м'якій оббивці, ніжки металеві, фарбовані, колір ніжок чорний, розмір стільця: висота стільчика 85 см, максимальна ширина сидіння 42 см, глибина 50 см.
|
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами. (Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим) Доставка -У разі Повної оплати. Доставка Делівері-НП |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 760 ₴










